Ombra Systems

| tel. 790 535 773 | e-mail: biuro@ombrasystems.pl |
ul. Załęże 12 | 77-220 Koczała | woj. pomorskie |
NIP: 8431437102
Zadzwoń!

Jeśli potrzebujesz porady w kwestiach doboru folii okiennych lub wyceny instalacji skorzystaj z zakładki kontakt.

Dobieramy folie okienne w zależności od potrzeb oraz preferencji naszych klientów.

INSTALUJEMY FOLIE FIRMY


REKOMENDOWANE PRZEZ

Folie przeciwsłoneczne

Proponujemy Państwu wybór z całego wachlarza przeciwsłonecznych folii okiennych 3M Scotchtint. Pozwalają one na bezkompromisowe rozwiązanie problemu nadmiernej temperatury w pomieszczeniach i dzięki nim nasi Klienci zyskują komfort poprzez znaczną redukcję nadmiernej temperatury oraz niwelowanie oślepiania promieniami słonecznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości folie okienne tworzone przez lidera tej branży. Oferujemy produkty wraz z usługą instalacji.

Dzięki znacznej redukcji temperatury w nadmiernie nasłonecznionych pomieszczeniach oferowane rozwiązania pozwalają w wymierny sposób obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych. Ich instalacja to inwestycja zwracająca się w okresie 2-5 lat. Dzięki oferowanym przez nas produktom zapewniamy odbiorcom oszczędność oraz wygodę. Państwa budynki zyskają na wartości poprzez zastosowanie innowacyjnego i ekologicznego systemu kontroli energii słonecznej jakim są folie na okna dachowe i zwykłe. W ofercie również folie:

  • na plexi,
  • na poliwęglan.

Folie przeciwsłoneczne to również sposób na wzbogacenie walorów estetycznych budynku. Okna budynku po ich zainstalowaniu stają się jednolite, mają wyrównany koloryt oraz nowoczesny wygląd (folia lustrzana). W zależności od rodzaju zastosowanego produktu możemy uzyskać między innymi efekt lustra weneckiego lub okien delikatnie przyciemnionych z zachowaniem przejrzystości szyb z obu stron. Nie musimy przy tym zmieniać wyglądu okna - istnieje możliwość zastosowania neutralnego rozwiązania, która nie nadaje szybom efektu lustra.

W wielu pomieszczeniach poddanych działaniu promieni słonecznych można zaobserwować problem płowienia i blaknięcia przedmiotów. Blakną kolory na ścianach, meble, artykuły w witrynach sklepów, obrazy czy fotografie wiszące na ścianach. Produkty 3M całkowicie eliminują przenikanie promieni UV odpowiedzialnych za blaknięcie przedmiotów. Są one rekomendowane przez fundację Skin Cancer Fundation jako skuteczny sposób na pozbycie się szkodliwego promieniowania UV.

ul. Załęże 12

77-220 Koczała

tel: +48 790 535 773

e-mail: biuro@ombrasystems.pl