Ombra Systems

| tel. 790 535 773 | e-mail: biuro@ombrasystems.pl |
ul. Załęże 12 | 77-220 Koczała | woj. pomorskie |
NIP: 8431437102
Zadzwoń!

Jeśli potrzebujesz porady w kwestiach doboru folii okiennych lub wyceny instalacji skorzystaj z zakładki kontakt.

Dobieramy folie okienne w zależności od potrzeb oraz preferencji naszych klientów.

INSTALUJEMY FOLIE FIRMY


REKOMENDOWANE PRZEZ


Folie przeciwsłoneczne

Proponujemy Państwu wybór z całego wachlarza folii przeciwsłonecznych 3M Scotchtint. Folie przeciwsłoneczne to bezkompromisowe rozwiązanie problemu nadmiernej temperatury w pomieszczeniach. Dzięki foliom przeciwsłonecznym nasi klienci zyskują komfort poprzez znaczną redukcję nadmiernej temperatury oraz niwelowanie oślepiania promieniami słonecznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty lidera producentów folii okiennych. Oferujemy folie przeciwsłoneczne wraz z usługą instalacji.

Dzięki znacznej redukcji temperatury w nadmiernie nasłonecznionych pomieszczeniach folie okienne pozwalają w wymierny sposób obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych. Instalacja folii przeciwsłonecznych to inwestycja zwracająca się w okresie 2-5 lat. Dzięki oferowanym przez nas produktom zapewniamy odbiorcom oszczędność oraz wygodę. Państwa budynki zyskają na wartorści poprzez zastosowanie innowacyjnego i ekologicznego systemu kontroli energii słonecznej jakim są folie przeciwsłoneczne.

Instalacja folii okiennych to również sposób na wzbogacenie walorów estetycznych budynku. Okna budynku po zainstalowaniu folii stają się jednolite, mają wyrównany koloryt oraz nowoczesny wygląd (folia lustrzana). W zależności od rodzaju zastosowanej folii możemy uzyskać między innymi efekt lustra weneckiego lub okien delikatnie przyciemnionych z zachowaniem przejrzystości szyb z obu stron. Folia okienna nie musi zmieniać wyglądu okna, istnieje możliwość zastosowania folii neutralnej, która nie nadaje szybom efektu lustra.

W wielu pomieszczeniach poddanych działaniu promieni słonecznych można zaobserwować problem płowienia i blaknięcia przedmiotów. Blakną kolory na ścianach, meble, artykuły w witrynach sklepów, obrazy czy fotografie wiszące na ścianach. Folie przeciwsłoneczne 3M całkowicie eliminują przenikanie promieni UV odpowiedzialnych za blaknięcie przedmiotów. Folie okienne 3M są rekomendowane przez fundację Skin Cancer Fundation jako skuteczny sposób na pozbycie się szkodliwego promieniowania UV.

Zachęcamy do zapoznania się z kartami charakterystyki folii przeciwsłonecznych :

Folie antywłamaniowe

Folie ochronne to produkty zabezpieczające szyby przed odłamkami szkła powstałymi w wyniku stłuczenia okna. Dzięki instalacji folii po wewnętrznej stronie szyby szkło nie rozpryskuje się do wewnątrz pomieszczenia. Folie ochronne mają zastosowanie wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko rozbicia szyby na przykład w zakładach przetwórstwa spożywczego lub w galeriach handlowych czy sklepach. Folie ochronne świetnie sprawdzają się również jako folie antywłamaniowe.

Występujące w różnych grubościach folie antywłamaniowe zapobiegają wtargnięciu intruza przez okno stanowiąc trudną do pokonania barierę. Folie ochronne są odporne na rozdarcie co uniemożliwia rozerwanie folii przez ewentualnego włamywacza lub wandala. Folie antywłamaniowe to solidne rozwiązanie dla właścicieli prywatnych obiektów jak również budynków komercyjnych.  W naszej ofercie posiadamy między innymi folie 3M z serii Ultra składające się z wielu warstw co czyni je jeszcze bardziej odpornymi na przebicie lub rozdarcie przy zachowaniu małej grubości materiału. 

Zachęcamy do zapoznania się z kartami charakterystyki folii ochronnych :

Folie dekoracyjne

Folie dekoracyjne to rozwiązanie nadające szybom nowy wymiar estetyczny. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty takie jak folia mleczna, folia szroniona oraz folia wzorzysta występująca w szerokiej gamie wzorów i tekstur. Jeśli myślą Państwo o zmianie wyglądu szyb, szklanych przegród lub okien folie dekoracyjne stanowią odpowiedź na Państwa zapotrzebowanie. W celu zapoznania się z wariantami wzorów i tekstur prosimy o kontakt z naszym biurem.

ul. Załęże 12

77-220 Koczała

tel: +48 790 535 773

e-mail: biuro@ombrasystems.pl